Kategórie

Dobierz rozmiar

OCHRANNÝ POŤAH NA SEDADLO MECHANICUS+

  • OCHRANNÝ POŤAH NA SEDADLO MECHANICUS+
  • OCHRANNÝ POŤAH NA SEDADLO MECHANICUS+

Výrobca: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód produktu: 5-3106-207-4010

Dostupnosť: tovar je momentálne nedostupný, napísať alebo zavolať
Množstvo:
Cena:9.35EUR s DPH
7.79EUR čistý
Veľkoobchod
Doručenie:
Bezplatný odber vo firemnom obchode Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

SÚVISIACE PRODUKTY

4.34EUR s DPH
3.62EUR čistý


4.12EUR s DPH
3.43EUR čistý


2.59EUR s DPH
2.16EUR čistý


 

Ideálny pre automechanikov, zamestnancov servisov a pre vás!


Servisný poťah MECHANICUS+ je jedinečná ochrana čalúnenia vozidla. Nasadený na sedadlo ho veľmi dobre chráni pred poškodeniami a znečisteniami rôzneho typu. Je vyrobený z olejuvzdorného, neľahko premokavého, šmykľavého nylonu, ktorý je veľmi silný a pevný. Tento materiál je veľmi stály a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Zaisťuje možnosť opakovaného použitia. Veľmi ľahko sa čistí - ľahké znečistenia možno otrieť vlhkou handričkou, v prípade väčších nečistôt možno poťah vyprať. Materiál podlaminovaný PUR penou zaisťuje dobrú priľnavosť poťahu k čalúneniu a zabraňuje posúvaniu poťahu voči sedadlu. Poťah je prispôsobený pre sedadlá s bočnými airbagmi. Je vyrobený v univerzálnej veľkosti, vďaka tomu sa hodí na všetky štandardné autosedadlá. Veľmi ľahko sa nasadzuje a sťahuje, jednoducho sa skladá a preváža. Nečakajte! Objednajte už teraz.

Olejuvzdorný a neľahko premokavý materiál vysokej kvality je veľmi ťažké poškodiť a trvalo znečistiť a, čo s tým súvisí, je takmer nemožné zničiť čalúnenie sedadla, pretože by poťahom nemali preniknúť žiadne látky. Vďaka použitiu suroviny, ako je nylon, možno poťah ručne prať na 40 stupňov.

Poťah MECHANICUS+, vznikol predovšetkým s ohľadom na automechanikov, zamestnancov servisov, osoby jazdiace v znečistenom pracovnom odeve a tiež pre tých, ktorí jednoducho chcú ochrániť vnútro svojho auta a zabrániť zničeniu čalúnenia počas prevážania psa alebo batožiny na prednom sedadle auta. Vyrába sa v čiernej farbe, nesmierne praktickej v blízkosti špinavého náradia a vybavenia na opravy. Poťah spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Poťah sa vďaka univerzálnej farebnosti hodí do interiéru každého auta a nesmierne prakticky sa používa. Veľká plocha materiálu, čierna farba a, to najdôležitejšie, špeciálne vlastnosti materiálu zaisťujú praktické používanie po dlhú dobu. Ekologický a ekonomický produkt - opakovane použiteľný, veľmi ľahko sa čistí. Veľmi ľahko sa nasadzuje a sťahuje. Po zložení nezaberie príliš miesta, vďaka tomu ho tiež môžete vždy voziť so sebou.

Značkový výrobok firmy Kegel-Błażusiak - jedného z popredných poľských výrobcov v odvetví autopoťahov a pracovných odevov a obuvi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, profesionalite a najväčšej starostlivosti o každý, aj ten najmenší detail, môžeme pokojne povedať, že výrobky tejto značky sú najlepšie v Poľsku. Na výrobu boli použité najkvalitnejšie suroviny a ich výroba prebehla dodržaním všetkých kvalitatívnych štandardov Európskej únie.

 

Reklamácia na právne chyby je možná po dobu 2 rokov odo dňa predaja.

 

Materiál:
Nylon (100% polyester)

 

Rozmery:
Šírka: 70 cm
Dĺžka: 140 cm

 

Výhody produktu:
- Chráni čalúnenie pred znečistením a zničením
- Slúži tiež ako poťah na prevážanie psa na zadnom sedadle auta
- Vyrobený z nepremokavého a olejuvzdorného materiálu
- Vyrobený zo stálej ekokože, príjemnej pre ľudské telo aj pre psa
- Umožňuje pripnutie pásov dvoch cestujúcich
- Umožňuje pripnúť psa bezpečnostným postrojom do auta k bezpečnostným pásom
- Univerzálna veľkosť sa hodí na všetky štandardné zadné autosedadlá
- Vysoká priľnavosť materiálu
- Elegantný vzhľad
- Ľahká inštalácia
- Ľahké čistenie
- Praktický na prevážanie - po zložení nezaberie príliš miesta

Momentálne tu nie sú žiadne komentáre.

Napísať komentár

Pozri tiež

     

Przymierz i odbierz produkt