Kategórie

Dobierz rozmiar

O značke 

Kegel-Błażusiak- dôveryhodná rodinná firma s tradíciou.Spoločný cieľ


História firmy Kegel-Błażusiak sa začala písať v roku 1979 , keď dvaja bratia Błażusiakovi rozbehli vo svojej rodnej obci, menovite v Nowom Targu, istý perspektívny projekt. Boli plní vášne a energie mladých ľudí, ktorých spájal spoločný cieľ. Zo všetkých síl smerovali k jeho dosiahnutiu, keď sa vydali za svojimi snami a neotriasla nimi žiadna nepriazeň osudu. Presne vedeli, čo chcú, preto šli tvrdo vpred daným, predtým zvoleným smerom, neustále stúpali hore, neustále sa rozvíjali a dosahovali stále nové úspechy. Vytrvalosť a ťažká práca sa zúročili, pretože dnes je Kegel-Błażusiak najväčší poľský výrobca profesionálnych pracovných odevov a obuvi a autopoťahov a príslušenstva - firmou známou a cenenou v celej Európe.


             

 

 

Od začiatku


Ako sa všeobecne vie, každý príbeh má svoj začiatok, takže aj ten náš musel niečím začať. Prvým krokom, ktorý urobili bratia Błażusiakoví na svojej ceste k cieľu, bolo otvorenie malej rodinnej výrobne produkujúcej pracovné odevy, najskôr v malom meradle. Prvá výroba prebiehala v súkromnom dome, ktorý si bratia prenajali. Pôvodne malý podnik zamestnával len niekoľko ľudí. Prví krajčíri šili pracovné odevy ručne na bežných strojoch a vyrobené odevy „prechádzali“ na nemecký trh (až potom sa začali predávať tiež v Poľsku). Domáca výroba sa ale nepochybne rozprúdila na plné obrátky a podnikaniu sa darilo tiež preto, že boli učinené kroky smerujúce k zmene umiestnenia a výstavbe väčších výrobných závodov v Ochotnici, Nowom Targu a následne v Jabłonke.

Spoločnosť zamestnávala čím ďalej tým viac ľudí. Bežné stroje nahradili automaty. Moderné vybavenie zrýchlilo výrobu a produkované výrobky vďaka nemu začali byť ešte precíznejšie. Spočiatku málo rozmanitý sortiment sa značne rozšíril. Rozšírila sa ponuka a bola obohatená o ďalšie výrobky vysokej kvality. Po obohatení sortimentu pracovných odevov prišiel čas na poťahy a autopríslušenstvo a potom na výrobu pracovnej obuvi. Bola nadviazaná spolupráca s požičovňami. Dnes je firma Kegel-Błażusiak pružne jednajúci podnik s viac než 30ročnou tradíciou, zamestnávajúci viac než 300 kvalifikovaných zamestnancov v troch moderných továrňach.


              

 

 

Sila spočíva v ľuďoch


Bratia Błażusiakoví vytvorili transparentnú, pružne jednajúcu štruktúru, ktorá perfektne funguje. Pracovný systém, ktorý vyvinuli, je založený predovšetkým na kvalifikovanom personáli, dobrej organizácii práce a na komunikácii. Firma v súčasnosti zamestnáva niekoľko stoviek profesionálov, z ktorých každý je odborníkom vo svojej oblasti a má jasne určené povinnosti. Dodržuje jemu uložené pravidlá a presne vie, za čo je zodpovedný. Každý zamestnanec sa podpisuje pod svoju prácu, preto ju tiež musí vykonávať poctivo a dôkladne, pretože bude podľa nej vyhodnotený. Každý zamestnanec je za svoju prácu tiež zodpovedajúcim spôsobom odmeňovaný. Vďaka obojstranným výhodám, ktoré plynú zo vzájomnej spolupráce, sa zamestnanci s firmou spájajú celým srdcom a identifikujú sa s ňou. Plnia svoje povinnosti s potešením, vďaka tomu sú vysoko efektívni a produkty „vznikajúce im pod rukami“ môžeme pokojne označiť za umelecké diela. Nie náhodou je s nami mnoho zamestnancov firmy spojených od úplného začiatku a ich zamestnanecký pomer ráta takmer toľko rokov, čo existencia samotného podniku. Úspech firmy Kegel- Błażusiak je tiež úspechom jej zamestnancov.

 

              

 

 

Najnovšie technológie


Výnimočnosti našich produktov za primerané ceny dosahujeme vďaka používaniu najnovších technologických riešení tak pri navrhovaní, ako aj počas samotnej výroby. Používame dobrú a rýchlu techniku najnovšej generácie, ktorá umožňuje rýchle a dôkladné vykonanie daných činností.

 

              

 

 

 

Vysoká kvalita


Firma vytvára najkvalitnejšie produkty, ktoré sa tešia zaslúženému uznaniu po celej Európe. Využíva výhradne osvedčené suroviny pochádzajúce od dôveryhodných európskych a amerických dodávateľov a funkčnosť a vysokú kvalitu našich produktov potvrdzujú početné technické certifikáty a záruky. Na výrobu používame najkvalitnejšie látky cenených výrobcov a najkvalitnejšie nite. Každý vyrobený produkt prechádza okrem toho tzv. kontrolou kvality, čo nám prináša istotu, že je vyrobený presne a starostlivo, bez prehliadnutia aj toho najmenšieho detailu. Viac než 30ročná prítomnosť na európskom trhu a spolupráca s partnermi s mnohých rôznych štátov stojí za tým, že je firma spájaná s produktmi najvyššej kvality. Vďaka prísnemu dodržiavaniu kvalitatívnych štandardov neustále rozširujeme skupinu odberateľov a počet spotrebiteľov spokojných s produktmi a službami našej firmy rastie z roka na rok. 

 

                                                   

  

 

 

Sortiment


Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú tvoriť veľmi atraktívnu ponuku. Sme zacielení na potreby zákazníka, snažíme sa vyhovieť jeho nárokom. Široký sortiment zahŕňa účelovo zamerané kolekcie oblečenia určené pre konkrétne profesijné skupiny, poťahy a autopríslušenstvo a pracovnú obuv. Naša firma ponúka tiež služby vyšívania a možnosť prispôsobiť odevy vizuálnej politike zákazníka. Odevy zhotovené na zákazku sa stávajú vizitkou firmy a pomáhajú utvárať značku zákazníka. Naše výroby sa vyznačujú odolnosťou voči oderu, roztrhnutiu, natiahnutiu. Je pre nich charakteristická takmer 100% stálosť farieb a, čo je najdôležitejšie, zachovávajú si svoje vlastnosti dokonca aj po niekoľko násobnom praní. Chceme, aby produkty boli čo najlepšie prispôsobené, preto v našej ponuke nájdete širokú škálu dostupných veľkostí. Optimálne zásoby výrobkov umožňujú rýchlu a včasnú realizáciu objednávok. Pri nákupe produktov Kegel-Błażusiak si môžete byť tiež istí úplnou opakovateľnosťou produktov.

 

           

 

 

Neustály rozvoj


Roky sa snažíme, aby naše produkty boli čo najkvalitnejšie. Svojou dôverou nás poctilo mnoho veľkých spoločností. Vysokú kvalitu našich produktov docenili aj malé a stredné podniky. Spolupracujeme s mnohými firmami a veľkoobchodmi v Poľsku a po celej Európe a sieť našich obchodných partnerov sa z roka na rok rozrastá. Neustále zdokonaľujeme svoj sortiment, rozširujeme svoju ponuku a vylepšujeme náš pracovný systém - neustále sa rozvíjame. Vďaka tomu je v súčasnosti firma Kegel-Błażusiak nepochybnou jednotkou na trhoch celej Európy. Nech sa úspech Kegel-Błażusiak stane aj vašim úspechom.


Pokračovať v nákupe

Przymierz i odbierz produkt