Kategórie

Dobierz rozmiar

Náklady na dopravu 

Cena a doba dodania závisí na vybranej možnosti:

 

 

- Osobný odber vo vybranej firemnej predajni: 0 zł ; 0-4 pracovné dni (tovar možno odobrať okamžite alebo do štyroch pracovných dní - čas je stanovený individuálne s vybranou firemnou predajňu, preto tiež odporúčame najskôr zavolať do obchodu za účelom dohodnutia vyzdvihnutia)
- Kuriér - balík na dobierku: 6.76 euro ; cca 10-13 pracovných dní

 

 

Objednávky realizujeme okamžite po podaní objednávky a pripísaní platby na účet. Balík zasielame nášmu distribútorovi. Po prijatí zásielky ju distribútor (CzechLogistic) dodá priamo klientom obchodu. Rýchlosť doručenia zásielky potom, čo ju odošleme, závisí na kuriérnej službe, ale predpokladá sa, že je to asi 4 pracovných dní. Preto teda môžeme za celkovú dobu realizácie prijať cca 10-13 pracovných dní.

Vyššie uvedené ceny dopravy sú uvádzané pre balíky s hmotnosťou do 10 kg. Po prekročení tejto hmotnosti je cena dopravy stanovená individuálne.

 

 

Vyhradzujeme si právo na zmenu spôsobu dopravy v prípade, že by niektorá možnosť nebola dostupná s ohľadom na veľkosť, hmotnosť, rozmery produktu (a tým aj balíku). V prípade, ak by došlo k takejto situácii, vás budeme okamžite kontaktovať, aby sme od vás získali potvrdenie a súhlas s vykonaním zmeny.


Pokračovať v nákupe

Przymierz i odbierz produkt